Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Porc piercing fáj?

A Porc piercing fáj?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta elhatároztam hogy szeretnék. Nagyon félek hogy fáj.. Szóval akinek van lőtték vagy szúrták? És mit használnak érzéstelenítőnek?

2017. okt. 3. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze, hogy fáj. Átszúrják a füled és egy idegen anyag kerül bele... az lenne fura ha nem fájna.

De nem vészes, nem kell aggódni. S nem is tart örökké a fájdalom. Nekem szúrva és lőve is lett már a fülporcom.

A lövés egy fél pillanatig tart. Hirtelen, erős fájdalom. Olyan volt kb mint egy méh vagy darázscsípés. Azt hittem, könnyű menet lesz, de nem volt az. Napokig lüktetett, vérzett. A pisztoly erős ütése hatására valószínűleg a környező szövetek is roncsolódtak. Később, ha nem takarítottam minden másnap, begyulladt. Vadhús nőtt a luk hátsó oldalán. Másfél év kínlódás után kivettem.

A szúrás mellett állok. Van tragus piercingem és industrialom is, valamint volt csak úgy simán a porcban is. Gyorsan gyógyultak, kb egy hónap kezelgetés után nem volt már velük semmi dolgom. A szúrás maga egy lassabb fájdalom. Fel lehet rá készülni, ellenben a lövéssel, amelyet teljesen hirtelen érzel.

Nem érzéstelenítettek.


Én azt javaslom, hogy piercernél csináltasd. Ő hozzáértő, biztosan utókezelési tanácsokat is fog adni.

Ha kérdésed van, írj bátran.

2017. okt. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Szülő kell a sima porc fülbevaló lövéshez? 17 vagyok és ha lehet egyedül mennék :)
2017. okt. 4. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!