Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet agyrázkódás? Szükséges...

Lehet agyrázkódás? Szükséges vele orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap megcsúsztam a lépcsőn és bevertem a fejem. Rögtön utána rosszul lettem (szédülés,fülcsengés,látászavar, hányinger). Ez akkor el is múlt. Utána csak fejfájas és bódult állapot maradt, ami még ma reggel is tart. A fejfájás erős nyomásszerű, kellemetlen. Szerintetek agyrázkódás lehet ezzel az egy tünettel is? Szükséges lehet orvoshoz fordulni?



2017. okt. 4. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2017. okt. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2017. okt. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. okt. 4. 11:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is agyrázkódás, viszont a doki sem fog semmit csinálni, annyit fog mondani, hogy sötét szbában pihenjél egész nap. De azért menj el a biztonság kedvéért
2017. okt. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez agyrázkódás. Ha nagyon bevertad akkor szoktak csinálni CT-t is.
2017. okt. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönön szépen!

Igen, tulajdonképpen szerintem sem fog többet mondani ennél. De elmegyek mostmár mindenképp. Csak 6 óra után tudok már orvoshoz menni, addig pihenek.. de a helyzet változatlan.

Az, hogy az ütés mekkora volt nemtudom, mert sajnos magára az ütésre emlékszem. De nagy nem lehetett mert a fejem ért le utoljára (fenékre estem először).

2017. okt. 4. 12:50
 7/7 A kérdező kommentje:
*ütésre nem emlékszem
2017. okt. 4. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!