Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 napja szivtam marihuanat,...

2 napja szivtam marihuanat, es ma lesz sportorvosi vizsgalatom. Szerintetek kimutatja?

Figyelt kérdés

2017. okt. 4. 16:51
 1/7 szamo77db ***** válasza:
Azt hiszem, a vizeletedben megtalálják.
2017. okt. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor mutatja ki, ha külön szűrik a véred drogokra. Ha ez nem egy doppingteszt, akkor a sportorvos teljesen mást fog nézni.
2017. okt. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2-es előttem már leírta. De ha rendszeresen sportolsz, mi a fenének drogozol? Ráérsz később is tönkretenni magad!
2017. okt. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most mit fosol? Ha ennyi eszed volt, hogy 2 nappal orvosi vizsgálat előtt is cuccozol, akkor vállald a következményeit.
2017. okt. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vérből ekkor már nem mutatható ki ( csak fogyasztás után kb.8 órán át van jelen a vérben a thc). Vizeletből viszont kimutatható.
2017. okt. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hiába vesznek vért nem azt fogják nézni van e cucc a véredbe.Ha drog tesztre mennél kimutatná de szerintem itt nem nézik
2017. okt. 11. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A thc nem marad benn a szervezetedben csak addig amíg a szer hatása alatt vagy. Miután kijöttél ebből utána az egyéb anyagok beleépülnek a testedbe.
2019. aug. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!