Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Stressz vagy vírus?

Stressz vagy vírus?

Figyelt kérdés

Pár éve szorongással diagnosztizáltak. Járok is pszichológushoz. Általában, ahogy elkezdődik az iskola, a szorongás úgy fokozódik. A héten nem éreztem magam valami jól. Zuborog a gyomrom és enyhe hasmenésem van. Nem igazán kívánom az ételt, vagy ha mégis rám jön az éhség, csak minimális mennyiségű ételt tudok elfogyasztani. Jövőre érettségizek, ami elég stresszes, és már most kezdenek minket felkészíteni plusz órákkal és hasonló dolgokkal. A gondom az, hogy nem tudom eldönteni, most elkaptam valamiféle vírust vagy csak elkezdődött nálam a szokásos szorongás?! Természetesen, ha nem leszek jobban, elmegyek dokihoz is.

17/L



2017. okt. 5. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Vírus szerintem!
2017. okt. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha vírus,3 nap múlva jól leszel. Ha nem,akkor nem ártana valami szorongásoldó.
2017. okt. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ma pl kétszer kellett WC-re mennem, de nem az a szokásos gyorsan, vagy itt rögtön összegf.som magam:D Egyszerűen csak kellett. Még mindig lágy, de már nem annyira, mint tegnap..ez probléma?
2017. okt. 6. 20:48
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja, és ma már a gyomrommal/hasammal sem volt semmi probléma, enni is rendesen tudtam.
2017. okt. 6. 20:50
 5/6 anonim ***** válasza:
A pszichológus már akkor el kellett volna küldjön orvoshoz mikor elkezdett veled foglalkozni. Ha a tüneteid a stressz nélkül is fenn állnak akkor lehet a stressz okozza, de mivel a stressz gyengíti az immunrendszert a stressz közvetve is hajlamossá tehet a testi megbetegedésekre. Az orvosi kivizsgálás mindenképp erősen ajánlott.
2017. okt. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mielőtt elkezdtem pszichológushoz járni, voltam a kórházban teljes kivizsgáláson; nem találtak semmit..
2017. okt. 7. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!