Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat a gyomorszájam,...

Mitől fájhat a gyomorszájam, illetve a mellkasom?

Figyelt kérdés
Időközönként elkezd fájni a gyomorszájam, illetve a mellkasom alja. Nem mondanám szúró fájdalomnak, egyszerűen nem tudom jellemezni a módját. Ma a köpésem is véres volt.. Természetesen orvoshoz is fogok menni, de jó lenne addig valami behatárolás, hogy mi lehet az oka.
2017. okt. 7. 07:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Reflux (gyomorsav visszaáramlása) magyarázza az összes tünetet.
2017. okt. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Reflux, gyomorfekély, stb., ki kell vizsgáltatni.
2017. okt. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Reflux, nyitott gyomorszáj, fekély.

Keresd fel a dokit, nem vicc!


Nekem is "nyitott gyomorszájam van", még mielőtt elmentem az orvoshoz, annyira eldurvult, hogy amikor feljött a gyomorsavam kimarta a nyelőcsövem, a torkom, ezért enni se tudtam és volt, hogy a hangom is elment. Szerencsére nem lett fekélyem, mert időben elmentem orvoshoz. Írt fel savlekötőt, gyomorvédőt és azóta enyhén lugos vizet iszok.

2017. okt. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! xx

Ez akkor kezeléssel elmúlik? Hátráltatni tud valamiben?

2017. okt. 7. 12:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Fekély elmúlik kezelésre, de pl a reflux nem, legfeljebb vannak nyugodtan időszakok.
2017. okt. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oh,értem :( Köszönöm!
2017. okt. 7. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!