Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez milyen csipés lehet? Link...

Ez milyen csipés lehet? Link lennt

Figyelt kérdés

[link]

Nagyon félek hogy nehogy bolha vagy poloska csipés lenne, nehogy megteljen a ház vele, van egy 2éves kislányom legjobban őt féltem. Csak a hasamon van ez az érdekes. Mit kéne tennem? Kéne valami fertőtlenítés a lakásba?


2017. okt. 7. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha 1-2 napig erősen viszket, és nehezen múlik el a csípés helye, akkor lehet ágyi poloska.
2017. okt. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez a helyzet hogy nem viszket
2017. okt. 7. 13:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem csípés.
2017. okt. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért félek nagyon mert szerdán mentem haza a munkából a buszzal és pont volt a buszon egy poloska. A koleganőm meg is ölte. De mi van ha nem vettem észre és több volt belőle és hazahoztam eggyet. Pont a tegnap mutatta a tv2 hogy hogy eltud terjedni a lakásban. Pénteken lett vagy 4 csipés és ma még vagy 5 a hasamon. Nagyon félek én az ilyesmitől amit nehezen lehet kiirtani
2017. okt. 7. 17:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Vannak még képek? Ez még akármi lehet, de lehet hogy az
2017. okt. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A normál poloskát nehogy összekeverd az ágyi poloskával! Teljesen más állatok. És nagyon viszket a csípése állítólag.
2017. okt. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]

nemtudom mennyire látszik. Már a lànyomon is van két csípés a hátán 😕

2017. okt. 7. 21:38
 8/8 anonim válasza:
Sajnos nekem volt szerencsém ágyi poloskával. Csunyább a csípése. Szerintem ez nem az. De ha biztos akarsz lenni vakuval lehet őket legjobban meglátni. Nézd meg az ágyneműbe, ágynemű szegélybe , ágykeretbe , matrac alatt. Hamar észre lehet venni őket. (De ha az ágyneműd apró pici fekete pöttyök vagy apró vércseppek vannak akkor biztos az.) ha tiszta az ágyneműd, sehol rajta egy apró folt ae akkor nem az. Ezek nyomot hagynak ha ott vannak
2017. okt. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!