Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki ismer olyan otthoni...

Valaki ismer olyan otthoni fogfehérítési tippet ami gyorsan hozz látványos eredményt? (L/14)

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem kéne a sok Koka Kóla. Amúgy meg a bauxitfőzelék hatásos :)
2010. máj. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Én szódabikarbónával mosom meg alkalmanként.Szerintem hamar látható a különbség.
2010. máj. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Hogy csinálod szódabikarbónával? "Paszta" szerűvé hígítod vízzel? Vagy csak simán azzal dörzsölöd?
2010. máj. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szódabikarbónával dörzsölöm simán. Utána fogkrémmel megmosom.
2010. máj. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
patikában kapható dentomin fogmosópor. én ezt ajánlom,nekem bevállt
2010. máj. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
unokahúgom motoros fogkefét kapott karácsonyra és mióta azzal mossa a fogát sokkal fehérebb.... már egy hét után látható volt a különbség
2010. jún. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

19:52 bauxitfőzelék XD Éljen sokáig Babi néni x)

Amúgy én is a szódabikarbónát ajánlanám :)

2010. jún. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csakhogy a szódabikarbóna rontja a zománc réteget! Inkább menj a patikába, auchanba is lehet kapni ilyen porokat amik fehérítik a fogaid! De ezt örökli az ember hogy milyen fehérek a fogai!
2010. jún. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hello! Nekem a szódabikarbóna sem használt, szóval .... :(

Egyébként meg akár szódabikarbóna, akár fehérítős fogkrém, mind ugyanazon az elven működik: ledörzsöli a fog külső zománcrétegét, ami egy idő után hidegre-melegre érzékennyé teheti a fogat.

Amit ajánlani tudok (ezt csinálták nekem is most) az a belső fehérítés. Nem tudom neked hány fogad van elszíneződve, de nekem 1 első gyökér-kezelt fog nagyon el volt, ami már szó szerint csúnya volt. A fogorvos pedig egyedi belső fehérítést javasolt, aminek a menete, kifúrják hátulról és beletesznek egy hidrogén peroxidos (így kell leírni?) vattát, amit ideiglenes töméssel lezárnak. Ebből 3-4 alkalom kell, utána hatásos. [alkalmanként 3000 Ft]

Nekem 4 alkalom után ugyanolyan lett, mint a szomszédos fogak. :)

Ha pedig teljes fogsorra kell a fehérítés, akkor gyűjtsd a pénzt, mert az húzós, kb 150 000 Ft

Remélem hasznos volt a válasz.

Bye

2010. jún. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A DM-ben lehet kapni fogfehérítőt. Olyan, mint egy szájfény. Tudod, az amelyikbe bele kell mártani és a végén ilyen puha szivacs van. De ha ott az eladókat megkérdezed, hogy hol van fogfehérítő, megmutatják. Nekem és barátnőimnek is bevált. ( sajnos picit drága. 5000Ft)
2010. jún. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!