Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti tudtok kakilni reggelente?

Ti tudtok kakilni reggelente?

Figyelt kérdés
Remélem, jó a kategória. Ha korán kell kelnem, egyszerűen nem sikerül semmi (ha értitek), viszont olyan kellemetlen, ha "teli hassal" kell elindulnom otthonról. Ti nem vagytok így ezzel? Hogy oldjátok meg? Esetleg a munkahelyen intézitek el? Vagy van valami bevett "praktika", hogy sikerüljön? Kb. fél óra alatt el kell készülnöm mindennel.

2017. okt. 13. 14:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Én megiszom 3 dl vizet és 10 percen belül mehetek wc-re.Ki kellene próbálnod.
2017. okt. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Nekem minden reggel 7-kor menetrendszerűen jön. A gond csak az, hogy én 8-kor kelek.
2017. okt. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Az lehet a gond, hogy korábban kelsz, mint szoktál, hiszen így írod: "Ha korán kell kelnem, egyszerűen nem sikerül semmi (ha értitek),". A szervezeted pedig nem ehhez van szokva, addigra még nincs kész benned a dolog. :D Kávét szoktál inni? Mert egy jó nagy adag meleg tejeskávé tuti kitolja belőled.
2017. okt. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Én ezért kelek minden reggel 1 órával előbb. Megiszom a kávém, 1 nagy pohár vizet és szinte azonnal rohanok WC-re. Munkahelyen biztosan nem mennék, jobb ezt otthon elintézni, utána fürdés is belefér.
2017. okt. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, pár hete új munkahelyem van, eddig nem kellett ilyenkor kelnem. Ez lehet az ok igen, csak nem tudom, mit tegyek. Sajnos nem kávézom, pedig lehet, hogy kéne.
2017. okt. 13. 15:17
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát ja, munkahelyen elég cinkes a dolog.
2017. okt. 13. 15:18
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Ja, ha ez mostantól rendszeres lesz, mármint a korai kelés időpontja, akkor idővel be fog állni erre a tested, addig is próbálj meg kávét inni. Én fél órán belül megyek tőle wc-re, van hogy 10 perc kell csak neki.
2017. okt. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Kellj fel fél órával előbb, igyál meg egy nagy pohár forró vizet, az is meghajt, ha nem kávézol. Egy idő után beáll a szervezeted a korábbi kelésre és a vécézésre is.
2017. okt. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Általában igen.

Mindegy mikor kelek (váltott műszak). Felkelek, iszok, azonnal reggelizek. És utána megyek is nagy wc.

Ez akkor szokott módosulni, ha valamiért többet eszek egy nap (vagyis zabálok) a szokottnál, főleg szénhidrátban gazdag szemét kajáknál. Nálam az szorulást okoz, akár napokig. :S

Illetve ha elmegyek nyaralni, akkor fix, hogy nincs nagy dolog...

Munkahelyen néha rám jön, annak ellenére is, hogy indulás előtt is megyek wc-re. Hát ciki, ciki, de van légfrissítő. :)

2017. okt. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
Mi ez a baromság állandóan? Nincs az az isten, hogy egy darab szarért korábban keljek. Miért kell reggel kakilni, ezt valami jogszabály írja elő? Én akkor kakkantok, amikor kell. Ha a munkahelyen, akkor ott (ott még fizetnek is érte). Felkelés után 1 órán belül úgy konkrétan az elmúlt 17000 napban úgy 3-4-szer tojhattam. Egyébként is nagy hülyeség rászokni fix időpontra, aztán ha nincs rá idő v. lehetőség (elalvás, vagy foglalt a retyó), akkor majd a buszon a hátsó ülésen, mert jön a menetrendszerű, visszatarthatatlan inger?
2017. okt. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!