Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől vannak mérges pattanások...

Mitől vannak mérges pattanások/furunculusok a testemen?

Figyelt kérdés
Azzal kezdeném, hogy voltam bőrgyógyásznál és kaptam antibiotikumot illetve kenőcsöt is, de ez 4napja és újak jelennek meg. Gyorsan lekenem és eltűnnek. Viszont zavar, hogy állandóan látom az újakat. Fogamzásgátlót most kezdtem el szedni, lehet ez miatt? A barátomnak is ez volt a problémája , még mindig szenved vele hónapok óta, viszont ő külföldön él, valószínű tőle kaptam el. Tapasztalatok??

2017. okt. 13. 22:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyértelműen az alváshiányos időszakokkal, és az össze-vissza (napokig a kelleténél többet) evéssel van összefüggésben. Ha pl. hízni szeretnék 1-2 kilót, az nem menne másképp, mint 3-4 hatalmas pattanással az orromon és az arcom egyéb részén. Szóval valamiféle táplálkozási oka lehet, valami(?) anyagból több van a szervezetben a kelleténél. Nálam legalábbis ez az ok. Nem vagyok már olyan fiatal, szóval sok év megfigyelése.
2017. okt. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!