Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tudtok a Flexin Extra...

Tracler kérdése:

Mit tudtok a Flexin Extra gyógyszerről?

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam a facebook-on idézem.:

''ROSSZ SZÁJSZAG, KARIKÁS ÉS TÁSKÁS SZEM, ARANYÉR, BŐRGOMBA, IZOM ÉS ÍZÜLETFÁJDALOM, VALAMINT SOK MÁS PANASZNAK A PARAZITÁK AZ OKAI. ''

itt a link activelifestyle24.eu/article/? 1pl74g6t

Azèrt vagyok kiváncsi a vélemènyetekre mert sokszor nekem is fáj a fejem, meg sokszor fáradt vagyok pedig sokat alszom, éS kinos de sajnos nekem is rossz a szájszag, hiába mosok fogat kb 1 ora után ugyanolyan.



#gyógyszer #egészség #A Flexin Extra
2017. okt. 14. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Én például semmit.
2017. okt. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia


Utánna néztem a Flexin Extra nevű gyógyszernek a vilàghàlón.Az egyik Lengyel oldal ìgy ìr róla:


Flexin Extra - A használat hatásai


Flexin Extra - Vélemények, hatások, összetétel - Fájdalomcsillapító tabletták A Flexin Extra segítségével elérhető eredmények a következők:

=> hatékonyan megszabadulni az ízületi fájdalomtól,

= erősíti a csontrendszerünket,

= az ízületek rekonstrukciója (regenerálása),

= vissza a mobilitáshoz.


Azt hiszem erről,csak az a vèlemènyem,hogy megint ,megy a nèpbutìtàs az orszàgba,szóval semmi köze ,semmilyen parazita ölő gyógyszerhez. :(

2017. okt. 16. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia, szerintem kamu az egész. Ha alaposan utánna nézel, akkor látni fogod h ezek az u.n. parazitológusok, akikkel elkészítették az interjú mindenhol más néven és totál más fényképpel vannak megnevezve és illusztrálva. Pl: dr szalai tibor, kállai háda, árpád ödön stb. Lengyel oldalakon meg ugyanez csak lengyel nevekkel. Az interjú szövege szóról szóra megeggyezik mindenhol, ráadásul sok helyen érezhetően nem úgy fogalmaz az interjú alanya, ahogy azt egy igazi orvos vagy tudós tenné. Csak az államot hibáztatni egy ilyen kérdésben nem korrekt ! Akkor mindgyiknek 21 év munkatapasztalata és kb 50 tudományos munkája született az elmúlt években. Olyan tüneteket sorolnak fel, amelyek egyike minden bernél jelentkezik, egyszóval rá akarnak vezetni h bemeséld magadnak mennyire beteg vagy. Ráadásul csak arra buzdít, hogy vedd meg mindenáron a terméket, ha a tünetek egyikét észleled magadon, még arra sem sarkall, hogy előbb menj már egy orvossal konzultálni erről ! Az is vicces, hogy a hozzászólások egy-két napos különbségekkel történtek meg, és mindegyik márciusban, azóta semmi. Megmondhatná azt is valaki, hogy ha ennyire király a termék, akkor miért csak a reklám oldalak jellenek meg csak magyar és lengyel nyelven, angol véleményezés vagy oldal egyáltalán nem jön elő. Az orvosokra meg ha rákeresel akkor egy parazitológust sem találsz, nem tudsz semmilyen információt sem leellenőrizni. De ha még mindig hiszel nekik akkor kérdezd meg a háziorvosodat erről az egészről, a rossz lehelletrőleg konzultálj a fogdokival, mert rengeteg oka lehet, nem csak parazita.
2017. okt. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valoban lengyel termék, utána néztem én is, a második hozzászolonak irom köszönöm, hogy utána néztél, nem is voltam benne biztos ebben azért kérdeztem titeket...
2017. okt. 16. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!