Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy héttel előbb jött meg,...

Egy héttel előbb jött meg, mint kéne, minden előjel nélkül (mellfájas, hasfájás, fáradtság, nálam ezek nagyon erőteljesek szoktak lenni) mindig szinte percre pontosan jön meg. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 4hónapban nagyon össze-vissza van meg.2, 3, 4 nappal, vagy, akár egy héttel késobb jön meg az előző évekhez/hónapokhoz képest.Eddig annyira nem izgultam, fiatalabb koromban is néha előfordult. De soha nem volt még, hogy előbb jött volna meg. A mellfájdalmam kerek egy, héttel előtte szokott jelentkezni, most semmi. Étrendem és életmódom nem tér el. Barátom nincs, terhes nem lehetek. Örülnék, ha valaki tudna segíteni, kicsit megijedtem... 19/l

2017. okt. 14. 17:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet hormonális oka is. Fordulj orvoshoz!

Egyébként én 20 éve menstruálok és nemrég nekem is volt ilyen, hogy 17 napra jött meg a vérzésem. Mondjuk utána visszaállt régen, szóval előfordul az ilyen is. De ha nálad már 4 hónapja össze-vissza jön meg, akkor érdemes megnézetned magad.

2017. okt. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!