Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet valamilyen betegség...

Ez lehet valamilyen betegség jele?

Figyelt kérdés

Egy fél hete elég rossz a közérzetem. Kedvtelen vagyok, és sokszor fáj a fejem is. Úgy érzem, mintha beteg lennék és a hasam is néha fáj, emellett még étvágyam sincs, vagy csak nagyon kevés. Ha eszek utána is fájni szokott a hasam és nagyon fáradt vagyok állandóan.

Ebben közrejátszhat az is, hogy mivel elkezdődött az iskola és nyári szünetben nem sikerült visszaszoknom ezért most az alvási idők miatt vagyok ilyen álmos és kedvtelen? Illetve az, hogy új iskolába mentem, és nem érzem ott a legjobban magam?

Előre is köszönöm!



2014. szept. 6. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, elmúlik. Feküdj le időben este, hogy kialudd magad, reggelizz rendesen. Lesz annyi tanulni való és házi feladat, hogy nem lesz időd a "rossz közérzet"-re. Sok sikert!
2014. szept. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!