Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik ha az alábbi...

Mi történik ha az alábbi tünetekkel nem megyek orvoshoz? Alvásképtelenség, nagyfokú fáradtság, düh, ingerlékenység, idegesség mások irányában is, erős fejfájás, hasfájás többi lent folytatódik röviden

Figyelt kérdés
étvágy változás (, rossz hangulat, félelem az elhízástól, félelem, hogy valaki nagyon súlyosan beteg vagy valakije(különösen ha nem tudok róla régóta vagy mentőt látok,hallok vagy balesetről olvasok,hallok), reménytelenség, semmi se érdekel, minden nehéz és nem tudom semmire rávenni magam stb.
2014. jún. 21. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Testileg és idegileg lassan tönkremész. Ha jó neked a saját kínodban vergődni ahelyett, hogy segítséget kérnél és javítanál az életeden, akkor maradj otthon nyugodtan.
2014. jún. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Had kérdezzem már meg!


ASZTMÁS VAGY?

2014. jún. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem
2014. jún. 21. 21:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem kamuzol,akkor először mindenképp találj valami olyan hobbi ami teljesem le tud kötni és örömöd leled benne.

Gondolj arra,hogy minden fejben dől el,ha ne akarod akkor nem is lesz.

Én majd másfél évig kínlódtam nagyon komoly pánikrohamokkal,olyan szinten hiperventilláltam,hogy minden végtagom lezsibbadt belilult a számszéle alig kaptam levegőt és mozdulni sem bírtam.

Istentelen nehéz volt,de LEGYŐZTEM!

Akkor volt utoljára pánikrohamom.

Ez mind az problémák a sztressz miatt van,túlpörgetted magad a gondokon és már annyira kikészültél,hogy mindenen felidegel.

Az érdekes az hogy ezt csak te idézed elő és ebből következik,hogy csak te is tudod megszüntetni.

Orvoshoz mehetsz felír valami nyugtatót(tüneti kezelés)és mehetsz haza.A nyugtatóra könnyen rászoksz(tapasztalat)PISZOK KEMÉNY RÓLA LESZOKNI,de tudod örökké nem szedheted ami csak tovább fog stresszelni.


Te tudod csak megszüntetni.A gondokkal/problémákkal felesleges többet foglalkozni,mint feltétlen szükséges.

Édesapám mondta "Az idegeskedés nem segít!Az embernek tenni kell szépen a mindennapi dolgát jön aminek jönnie kell megoldódik ahogy megoldódik."


Alap dolgaid:

stressz(az adott problémáid túlreagálása)

Ebből fakad a "düh,ingerlékenység,alvászavar,fáradság"

A többi tünetet csak hozzá képzeled,fizikai alapja nincs.

HA NINCS FIZIKAI ALAPJA,AKKOR CSAK A FEJEDBEN LÉTEZI ÉS A GONDOLATAIDDAL AZT CSINÁLSZ AMIT TE AKARSZ


Ha gondolod írj nekem nyugodtam!

2014. jún. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hobbiból nincs hiány csak az elmúlt kb. fél év alatt fokozatosan elvesztettem minden iránt az érdeklődésem
2014. jún. 21. 23:35
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem depresszió ami keveredik egy kis alvatlansággal, ha nem alszod ki magad akkor elöbb utóbb ingerült vagy, és ez fokozódik idővel. Szedjél magnéziumot, ami jó az idegekre, vagy próbálj sportolni ami fizikailag lefáraszt, de agyilag kikapcsol, például futás, kocogás, séta,..Vitamin hiány is lehet, ezért ajánlják a magnéziumot. Ha szereted a banánt abban is van sok nyugtató hatású vitamin, napi 2-3 banán segíthet, tej is nyugtat. lefekvés elött ígyál meg 1 bögre langyos tejet.
2014. jún. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!