Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy kissebb...

Mit csináljak hogy kissebb legyen a vádlim?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy magas vékony srác vagyok és hátúlról úgy tűnik hogy a vádlim majdnem nagyobb a combomnál. Esztétikailag engem zavar. Egy kis láb edzéssel korigálható? Vagy mit csináljak hogy ez változzon. (Bocs hogy itt tettem fel a kérdést csak nem találtam a megfelelő kategóriát.)

2017. okt. 14. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Ritka jó genetikád van,ha egyáltalán kivehető a vádlid,vékony,magas férfi létedre.

Combra edzel,amúgy?

2017. okt. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, lábra nem edzettem még, de régen sokat futottam.
2017. okt. 14. 18:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Gipsz. Nem viccelek, tényleg. Sajnos a vádli egy nagyon nehezen alakítható testrész, semmilyen évekig tartó edzéstől nem fog annyit vékonyodni, mint amennyit egy gipsz és az ebből fakadő mozgáskorlátozottság változtatna rajta. Nemrégen voltam erősember versenyen. Szemre az összes versenyző vádlija vékonyabb volt az enyémnél, pedig nyilván tettek érte, hogy ne így legyen. Én semmit nem tettem amiért ilyen hatalmas. Örököltem, de útálom.
2017. okt. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig akkor a combodra kellene kicsit gyúrni,hogy ne legyen akkora a difi köztük.
2017. okt. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ugyanez a problémám. Hosszú szálkás lábaim vannak, vékony combokkal. Hogyan lehet csak a combomat formálni?
2017. okt. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!