Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Azt hiszem kissebb agyrázkódás...

Azt hiszem kissebb agyrázkódást kaptam. Mi legyen? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Szombat este véletlenül bevertem a fejem jobb oldalt az ágy sarkába, ami kissé hegyes és fából van. Akkor megfájdult a fejem és szédültem. Tettem rá vizes kendőt így nem duzzadt fel nagyon azonban azóta is minden nap megfájdult kb naponta kétszer 1-2 órára és a közérzetem is elég rossz azóta. El fog múlni magától idővel(fejfájásra gondolok) esetleg szedhetek fájdalom csillapítót is? Orvoshoz nem szeretnék fordulni.

2016. febr. 23. 18:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Igaz még nem volt soha agyrázkódásom,de én úgy tudom hogy a tünetei a hányinger és a szédülés(javítsatok ki ha nem így van ) ha nem javul szerintem menj orvoshoz,bár szerintem csak azt fogja mondani hogy sokat pihenj (ha nem így van akkor bocsi,de tényleg nem volt még agyrázkódásom)De azért jobb ha lát orvos,nehogy nagyobb baj legyen! :)
2016. febr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!