Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 9 hónapig félrekezelt a...

9 hónapig félrekezelt a körzetiorvosom és egy tüdőgyógyász. Emberileg is nagyon csúnyán viselkedtek velem. Mit tudok tenni az ügyben?

Figyelt kérdés
Ez idő alatt 10 kilót fogytam,(eredetileg sem voltam túlsúlyos) kihullott a hajam 2/3 része. Életveszélyes állapotban éltem fuldokolva. Gyakorlatilag bármikor megfulladhattam volna. Hiába mondtam az utólag egyértelmű tüneteimet nem érdekelte egyiket sem. A körzeti orvosom gúnyos hangon a pszichiátriára küldött. A tüdőgyógyász meg asztmát diagnoztizált. Hiába mondtam, hogy nem asztmás tüneteim vannak, és rosszul vagyok a sok szteroidtól. Kioktatott, még a hangját is felemelte. Szörnyű volt ez az időszak a munkából is kiestem több hónapra, pánikbeteg lettem majd mikor kiderült a probléma az 1 hetes kórházi kezelés helyett 1 hónapot kellett bent töltenem iszonyatos fájdalmak között mert ennyire régen alakult ki betegségem. Nem bosszút akarok állni hanem azt szeretném, hogy mással ilyen ne fordulhasson elő.

2017. okt. 17. 08:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Betegjogi képviselőt kérdezz meg ezügyben.
2017. okt. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kései Sirató ***** válasza:
100%

A PTX (légmell) valóban életveszélyes állapot. Remélem, most már meggyógyultál, anyukám 8 hétig feküdt ezzel a betegséggel kórházban, majdnem meghalt. Először őt is félrekezelték, valószínűleg nehezen felismerhető kórképről van szó.

Mindenesetre a sztorid alapján a betegjogi képviselőtől kellene tanácsot kérned! Sok sikert!

2017. okt. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!