Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az laktózérzékenység mennyire...

Az laktózérzékenység mennyire komoly?

Figyelt kérdés
Nem hasmenésként hanem ekcéma formájában jön ki rajtam az érzékenység és kíváncsi vagyok,hogy ennek a szervezetemben is van e más hatása? Mert ha igen akkor muszáj lesz gyógyszert vennem ami segit lebontásban mert a viszketo foltokat nem tartom elviselhetetlennek ha néha néha laktózos ételt eszek de mégis érdekel,hogy lehet e más bajom.

2017. okt. 18. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne, szétviszi idővel a beledet, a vékonybeledet például.
2017. okt. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De miért nem hagyod ki a tejterméket?

Nagyon megkivánod v mi van?


Amugy igen, megserulhet a gyomor, bel...

Nekem is volt... Kinzás volt 1 évig. Azóta sem viszem be a tejterméket...

2017. okt. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mi nalad ennyire szokatlan a tejtermek evese? Eddig szinte minden nap ettem,nem kell ahhoz "megkivanni" termeszetes dolog
2017. okt. 19. 21:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Tej, joghurt, tejföl- ezeket mindig ki szoktam fosni... De hisz még laktózérzékeny sem vagyok, csak érzékeny a gyomrom tőle. De arra vigyázz, h ha a gyomor/bél fala megsérül, akkor beszivja, és majd jajgathatsz a fájdalomtól...

Talán akkor lesz gyomor betegséged is...

2017. okt. 20. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!