Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ha abbahagyom a...

Szerintetek ha abbahagyom a vastabletta szedését, akkor székrekedésem lesz?

Figyelt kérdés

Február óta szedek vastablettát (2,5 volt a vasam, a normális 10nél kezdődik..), amitől a székletem minden egyes nap folyékony. 2 napig nem tudtam bevenni a gyógyszert, mert nem vittem magammal vidékre, és az előbb szinte izzadtam székelés közbe.. :S nagyon nehéz volt :S


15/L


2010. máj. 29. 19:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Természetesen szóltunk neki.

Eleinte napi 2-t kellett szednem, aztán csökkentette 1-re, mert egész nap a wc-n ültem :D Azt mondta, hogy ez, hogy nem görcsölök székelés előtt, és szinte csak folyik, egészen normális így, hogy vas-szegény az étrendem, és ilyen alacsony a vasam..

2010. máj. 29. 19:49
 12/15 A kérdező kommentje:
Különben szerinte felszívódik, mert este veszem be, és reggel megyek wc-re :)
2010. máj. 29. 19:49
 13/15 anonim válasza:

vérszegény is vagy? mennyi a hemoglobinod?

nem próbálsz meg több húst enni? az azért mégse olyan drasztikus... :(

2010. máj. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Vérszegény nem vagyok.

Eszek húst, bár mostanában nem sokat, mert anya nem igazán főz, sokat dolgozik. :)

2010. máj. 29. 20:36
 15/15 anonim ***** válasza:
Inkább válts tablettát, ha ilyen rosszul vagy tőle. Sokféle vastabletta van, nekem egyfajta bejött, még kiskoromban, azóta csak ezt iratok fel a dokival, ha kell.
2010. máj. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!