Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ha abbahagyom a...

Szerintetek ha abbahagyom a vastabletta szedését, akkor székrekedésem lesz?

Figyelt kérdés

Február óta szedek vastablettát (2,5 volt a vasam, a normális 10nél kezdődik..), amitől a székletem minden egyes nap folyékony. 2 napig nem tudtam bevenni a gyógyszert, mert nem vittem magammal vidékre, és az előbb szinte izzadtam székelés közbe.. :S nagyon nehéz volt :S


15/L


2010. máj. 29. 19:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy attól?.... én úgy tudom, a vastabletta pontosan fordítva működik, vagyis székfogó..
2010. máj. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Tegyél valamilyen joghurtba 2 evőkanál őrölt lenmagot, hagyd állni 10 percig, edd meg (dióíze van, semmi különös), igyál rá egy pohár vizet, és segít mozogni a beleknek. Nem hashajtó.
2010. máj. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

A betegtájékoztatóban is benne van, hogy székrekedést és hasmenést is okoz(hat)...

És amióta szedem, azóta folyékony, előtte teljesen normális volt..

2010. máj. 29. 19:29
 4/15 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy a vastabletta székrekedést okoz.
2010. máj. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi, de most még 1-2 évig biztos fogok vasat szedni, alig megy felfelé. :S 4 hónap után 1-et se emelkedett...

Szóval egy ideig biztos nem lesz székrekedésem.. Ha utazok, viszem magammal :P

2010. máj. 29. 19:30
 6/15 A kérdező kommentje:

Ó istenem..

Hát akkor tessék:


"4. LEHETSÉGES MELLÉKHATÁSOK

Mint minden gyógyszer, így a Ferrograd Folic is okozhat mellékhatásokat, amelyek azonban nem mindenkinél jelentkeznek.

A Ferrograd Folic filmtabletta néha hasi panaszokat okozhat, úgymint hányinger, hányás, hasi fájdalom, hasmenés vagy székrekedés."

2010. máj. 29. 19:31
 7/15 A kérdező kommentje:
Na mostmár továbbléphetünk azon, hogy szerintetek székrekedést okoz?
2010. máj. 29. 19:32
 8/15 anonim ***** válasza:
Kérlek ne haragudj, hogy ide próbáltunk írni! Nem kell rögtön berágni, elhisszük, hogy okozhatja, csak azt mondtuk ketten is, hogy arról hallottunk...
2010. máj. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Jó oké, de én meg direkt írtam az 1. válasz után, hogy hasmenést is okozhat...
2010. máj. 29. 19:35
 10/15 anonim válasza:

nem lesz székrekedésed, ha abbahagyod, ez csak átmeneti volt, majd szépen visszaáll, amikor végleg abbahagyod. figyelj arra, mit eszel, az sincs rendjén, hogy folyik. miért kell évekig vasat szedned?

nem utolsó sorban arra nem gondoltál, hogy azért nem emelkedik a vasszinted, mert hasmenésed lett tőle és a kezelő orvosodnak szólni kéne?

2010. máj. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!