Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Erőteljes izzadás háton,...

Erőteljes izzadás háton, combok között, fenéknél is, még ilyen hűvösebb időben is és télen is mitől lehet nyugalmi állapotban?

Figyelt kérdés

Sokszor sokkal melegebbnek érzem szerintem a környezetemet, mint a többiek, mert mondják is, hogy csak nekem vannak ilyen hőhullámaim, amúgy hideg van. Normális ez?


23/l , de tini koromban is, nagyjából 11 év felett már ez volt


2017. okt. 22. 16:27
 1/3 A kérdező kommentje:

A bugyijaim is sokszor nedvesek, izzadtak emiatt és borzalmasan zavaró, illetve a nadrágjaim is sorra kopnak el és szakadoznak a combomnál. Duci vagyok, de ezt szinte senki másnál nem tapasztaltam, pedig azért ismerek jó pár duci vagy nálam 5x nagyobb csajt, akinek nincs hasonló problémája.

Érdemes lenne elmennem ezzel dokihoz?

2017. okt. 22. 16:30
 2/3 anonim ***** válasza:
Hormonháztartást nézethetsz, amúgy nekem ugyanez van, pedig fiú vagyok és normál testalkatú. Nem találtak problémát. Egyszerűen 15 fok felett már izzadok az egész testfelületemen.
2017. okt. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem is folyton melegem van és izzadok, akkor is, ha nincs meleg, de nálam sem találtak semmit, viszont nagyon idegesítő, a nyár pedig igazi pokol számomra. :/ Télen is csak pulcsit hordok, meg 3/4-es nadrágokat, úgy szinte nem izzadok. És mivel én is duci vagyok sajnos, mindezek ellenére szoktam futni a melletünk levő focipályán, de csak akkor tudok, ha nincs meleg. :/ Tavaly egész télen egy szál shortban és atlétában futottam, mert hosszú cuccban már melegem volt. :o
2017. okt. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!