Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák terhesség alatt...

Kismamák terhesség alatt normális a fokozott izzadás nyugalmi állapotban, vagy idegi alapon van?

Figyelt kérdés

2013. febr. 4. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Ez is terhességi "mellékhatás". :)

Én nagyon izzadós voltam terhesen, szoptatás alatt meg még jobban.

Valakinél előjön, valakinél nem, de nem kell megijedni, természetes dolog.

2013. febr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtattál. ment a felfelé mutató ujjacska :)
2013. febr. 4. 19:12
 3/8 anonim ***** válasza:
nem, ez nem idegi alapon van, sokkal inkább hormonális. én az első trimesztert végigizzadtam, sőt, a menzesz alatt és kicsivel előtte világ éeletmebn jobban izzadtam a megszokottnál.néha nagyon kellemetlen tud lenni, de legalább nem a stressz miatt van :)
2013. febr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudjatok, hogy így "belekérdezek" de nálam ugyanez a helyzet van, csak még nem vagyok terhes....terhességet megelőzően mitől lehet ez az állandó izzadás?De hozzáteszem, se reggel, se este, sőt hétvégén napközben sem nagyon, de ha dolgozom, megyek valahova, intézkedem, azonnal....
2013. febr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális! Az is, ha egyik percben még izzadsz, másikban már fázol!
2013. febr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem főleg az első trimeszterben jelentkezett, most 17 hetes vagyok. Normális :)
2013. febr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy belekérdezek, de mit lehetne tenni ellene, én 21 hetes vagyok, de már kétszer úgy megfáztam emiatt az extrém izzadás miatt! Próbálok rétegesen öltözködni, de sehogy de jó!

A múlt héten a védőnőnél várakoztam, és olyan melegem lett, megizzadtam, hazafelé menet fáztam, másnap már beteg is voltam.

Éjszaka is mindig felébredek, hogy megizzadtam.

Mi lesz még később, ez tovább fokozódik?

2013. febr. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fiatok lett vagy lányotok?
2014. márc. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!