Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan aki nem...

Kcsaba33 kérdése:

Van köztetek olyan aki nem tudta megszokni a hallókészüléket?

Figyelt kérdés

Idegi mindkét fület érintő nagyfokú hallásvesztés miatt kellene készülék./veleszületett/

Most próbára van nálam egy fül mögötti(de a túl rossz hallás miatt,már most szóba került egy teljes lezárásos,mert ezzel olyan visszhangzóan jön át a hang)de hiába kellene egész nap hordani nem bírom.Másnál is jelentkezett rosszullét? Szédülés,hányinger,hányás,egyensúlyzavar?


2017. okt. 22. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:

eleinte nekem nehéz volt megszokni, beszűkült a fájdalomküszöb, ezért nehéz.

Hallásvizsgálaton csináltak a hangokat illetően fájdalomküszöb-vizsgálatot is és ezt figyelembe vették a beállításnál?

Sok hely van, ahol nem igazán értenek a programhoz, a beállításhoz (én úgy tapasztaltam), minél bonyolultabb-komplikáltabb valami, annál nehezebb beállítani, sokan pedig csak állítgatják, de igazából a szoftvert nem igazán ismerik. :-(

Nyitott illesztékkel használod a készüléket, vagy mi a helyzet, ez egy RIC (hangszóró a hallójáratban) készülék, vagy sima illesztékes?

Milyen készüléket próbálsz most?

2017. okt. 24. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
2017. okt. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!