Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Könnyebb e a lágy kontaktlencs...

Könnyebb e a lágy kontaktlencsét megszokni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy idáig kemény kontaktlencsém volt, de sajnos nem igazán tudtam megszokni, a berakása után állandó volt a szúrás és nagyon kellemetlen érzés. Miután felraktam kb. egy 5 percre rá már megszoktam, de addig kínszenvedés volt. (kivétellel nem volt gond)


Érdekelne, hogy a lágy kontaktlencsét könnyebb e valamilyen szinten megszokni, vagy a berakás után ugyanolyan erős kellemetlen szúró érzést nyújt?



2016. febr. 6. 23:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Ki kell próbálni, mert ez egyénileg változhat. Én nem használtam még ugyan kemény kontaktlencsét, a lággyal viszont csak jó tapasztalatom van, azt 14 éve használom és abszolút nem okoz gondot, nem is érzem, hogy bent van.

Van viszont egy barátnőm, akinek az összesfajta szúr és mindet érzi, úgyhogy Ő már feladta a kísérletezgetést.

Menj be egy optikába és ha nem volt még lágy kontaktlencséd, ingyen adnak egy havit, megnézed milyen és ha jó, akkor rendelsz belőle. Veszítenivalód nincs, hajrá! ;)


23N

2016. febr. 7. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!