Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik az az érzéstelenítő krém?

Melyik az az érzéstelenítő krém?

Figyelt kérdés
A Novák Hunor folyton emlegeti, de nem árulja el, míg meg nem veszed a VIP tagságot. A VIP tagságot talán meg is vettem volna, ha nincs kiírva, hogy betelt. Szóval van valaki, akinek van sejtése vagy információja, melyik az az érzéstelenítő gél, amelyik tényleg működik vérvétel esetén?

2017. okt. 25. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
lidokain
2017. okt. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, nem a hatóanyag a kérdés, hanem mondjuk márkanév, webshop, ilyesmi
2017. okt. 25. 17:34
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ha bemész egy patikába, hogy érzéstelenítő hatású krémet keresel vérvételi fájdalmak enyhítésére gyermeknél, akkor minden további nélkül ajánlanak megfelelőt.

Nagyon szimpatikus a Doktor Úr nekem is, de azért attól, hogy nem az ő neve van ráírva egy termékre, attól még lehet tökéletes a picinek.

Egyébként nagyjából kéthavonta felszabadul néhány hely a VIP csoportjában, csak legyél résen.

2017. okt. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
A lidokain tartalmú krém neve: Lidokain!!!!!!!!
2017. okt. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Ja, és bármelyik gyógyszertárban megvehető.
2017. okt. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én az Emla krémről hallok, szerintem ő is azt ajánlhatja. Magyarországon elvileg nem kapható, de sok helyen mégis használják (magán helyeken)-gondolom külfömdről rendelhető.
2018. ápr. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!