Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem bírok elaludni már...

Miért nem bírok elaludni már egy hete?

Figyelt kérdés

Szóval úgy kezdődött hogy kb egy hete este nem bírtam elaludni hajnal 2-kor sikerült kb. Volt már rá példa de másnap már simán elaludtam... Nem tudom mitől lehet nem nagyon stresszeltem de már egy hete 12 és 2 közt tudok csak elaludni... Veletek volt már hasonló eset???Mit csináltatok hogy sikerüljön elaludni?? Ja és heti 4-szer edzek szóval eléggé el vagyok fáradva mégsem bírok elaludni ... Ha sikerül utána alszom nyugodtan és ha felkelek is könnyen visszaalszom... :(Légyszi segítsetek.. nem tudom mit csináljak természetesen altatot nem szeretnék bevenni

13/L



2017. okt. 25. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

A késő éjszakáig történő világító monitor nézése megzavarja a Melatonin nevű hormon termelődését ami az alvásért lenne felelős.

A városi házunk előtt éjszaka közvilágítás van, ami miatt a madarak nappalnak érzékelik a fényt és akár éjfél és kettő körül is csiripelnek. Nem ritkán el is pusztulnak vélhetően a soha nem alvás miatt.

2017. okt. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem szoktam sem számítógépezni sem telefonozni .... Vagyis szoktam csak nem alvás előtt.. akkor általában olvasok úgyhogy nem hiszem hogy ez a baj de azért köszi a választ 😉
2017. okt. 25. 20:57
 3/3 A kérdező kommentje:
Légyszi segítsetek!Nagyon szeretnék már egy éjszakát végig aludni :(
2017. okt. 26. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!