Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy hónapja tartó nyelésre...

Egy hónapja tartó nyelésre jelentkező torokfájdalom, mi lehet?

Figyelt kérdés
Egy hónapja észrevettem,hogy nyeléskor fáj a torkom,nem mindig tehát nem minden nyelés. Közben volt egy antibiotikumos kúrom is teljesen más betegség miatt és ez alatt sem múlt el a nyelésre jelentkező fájdalom. Már ninincs manudlám tehát nem az fáj,ha belenézek a sszámba nem látok semmit. Nincs más tünetem csak ez. Remélem nem torokrák vagy valami. Esetleg tudtok mondani bármit ami okozhatja? Nem tudom hova meheténk ezzel vagy kell -e vele foglalkozni. Amit érzek csípő éles fájdalom,de mint mondtam nem minden nyelésnél és nem olyan fájdalmas ,hogy ne tudjam elvisleni.
2017. okt. 26. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

Szépen felállsz, megkeresed a tiszta ruhák közül a kedvenced, felveszed, zsebre vágod az irataid, felülsz a buszra, elmész addig az épületig, amire az van írva: Szakorvosi Rendelő.

Ott leszállt, bemész, udvariasan köszönsz napszaknak megfelelően, elmondod a panaszod a betegirányítóban, ők megmondják, hová kell menned, kivárod a sorod, aztán elmondod az orvosnak az egy hónapja tartó problémád, mire ő - hosszú évek alatt elsajátított tudását elővéve- meg fogja neked mondani pontosan a problémád eredetét és a megfelelő eljárást, hogy megszabadulj tőle!

Az internet népe nem gyógyít.

2017. okt. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fül-orr-gégészetre menj el. Nem kell beutaló.
2017. okt. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Haha hol találom azt a szakorvosi rendelő nevű helyet? :D soha nem láttam még xd Pesten lakom 7.kerület esetleg,ha valaki tud segíteni annak örülnék.

Fül-orr gégészet az tudom hol van,de hozzá mehetek torokfájdalommal?

2017. okt. 26. 12:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, fül-orr-gégészhez menj. Ennyi.
2017. okt. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2017. okt. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. okt. 26. 22:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Nézesd meg a gégészeten a torkod és szerintem meg kéne nézni a gégéd is.Nekem minden reggel fáj a torkom,aztán elmúlik.A mult héten voltam gégészeten,meg is tükröztek.Nálam garatprobléma van.Mutass képet a torkodról,én is csinálok.
2017. okt. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem hogy lefotózni nem tudom még látni se látom :D

Mit takar a garatprobléma? Mit mondtak ez mit jelent?

Nekem is leginkább reggel szokott fájni nyeléskor,de napközben is csak ritkábban és az nem olyan éles.

2017. okt. 27. 19:19
 9/9 anonim ***** válasza:

Állandóan piros a garatom,könnyen begyullad,mindig érzékeny.

Sokszor voltam gégészeten miatta,több orvos is belenézett már a torkomba,azt mondták idült garatgyulladásom van.Szedtem gyógyszert,szopogatós tabletta,torok spray és ecsetelték is néhányszor,mégsem javul.Már naponta nézem a torkom a tükörbe.Most a sós vizes gargalizálással próbálkozom,naponta 3x.Nálam mindig így megy ősztöl-tavasz

ig.A manduláim nem szoktak begyulladni,de a hátsó garatfal erősen erezett és tele van apró hólyagokkal.Mindig ilyen:

[link]

[link]

A nyelved nyomd le kanál nyéllel vagy nagy ÁÁÁ és nyújtsd ki hosszúra a nyelved,akkor belátsz a torkodba és le is tudod fotózni.

2017. okt. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!