Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire gyenge?

Miért vagyok ennyire gyenge?

Figyelt kérdés

1 hónapja hagytam ott a munkahelyem. Mindennap 150-200 kilókat mozgattam meg, pörögtem, és jól is éreztem magam. Most egy hónapja csak a szobában ülök. Az is nehezemre esik, hogy enni kimenjek, kedvem sincs enni. Néhányszor voltam boltban. Most fáj a torkom, taknyos is vagyok, de lázam nincs, csak ez a gyengeség, alig bírok állni 5 percig, pedig délelőtt egész fitt voltam, csináltam házimunkát meg minden. Néhány nappal ezelőtt mértem egy 2,5-es vércukorszintet. Vitaminokat is szedek, meg azért akármennyire nincs étvágyam, napi egyszer eszek főtt ételt. Mi ez? 1,5 hete kezdődött kb a torokfájás 5 napja,lázam abszolút nem volt. Aluszékony is vagyok.


23L



2017. okt. 27. 20:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy terhes nem hiszem, hogy lennék, émelygés van néha, meg kívánós vagyok de az alap. Illetve most múlt el a menzeszem ami egy normális, átlagos mensi bolt, 27 napra jött meg, és 5 napig tartott.
2017. okt. 27. 20:47
 2/6 A kérdező kommentje:
Még azt vettem észre, hogy utálom a meleget, vagy mi a szösz, kb 27 fokos vízben bírok zuhanyozni, mert ha melegebb, és pára van a fürdőszobában, elsötétül minden.
2017. okt. 27. 20:51
 3/6 TR75 ***** válasza:
Lehet ez egy felsőlégúti fertőzés, vagy valamilyen egyéb vírusfertőzés. Nem feltétlenül jár lázzal.
2017. okt. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3.1 alatt már cukorbetegségnek számít. Én már 4.5 nél rosszul vagyok. Nagyon alacsony a cukrod. Ez talán nagyobb baj, mintha magas lenne. Egyél, ha kívánod a kaját, ha nem.. gyógyulást
2017. okt. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a furi, hogy utána 1 nappal evés előtt 5,6 volt a cukrom. Egy kávét ittam a mérés előtt. Múltkor evés után volt 2,5 a cukrom. Fura.
2017. okt. 27. 20:58
 6/6 A kérdező kommentje:
A barátom kishúgával érintkeztem, egy hete légcsőhurutja volt. Az anyukájukon is átment, csak rajta hurutos köhögéssel.
2017. okt. 27. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!