Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az utóbbi időben nagyon...

Az utóbbi időben nagyon könnyen elvörösödik a fejem, szinte bármitől. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
50 kg vagyok, 164 cm, nem magas a vérnyomásom. Pusztán attól, hogy oldalra fekszek paradicsom színre vált a fejem. Nemrégóta kezdődött azzal, hogy nevetés közben elpirosodtam, de mostanra szinte mindentől. Zavar, mert nem tudom mi okozza ezt. Elkezdtem pár hete a propoliszt inni a megfázásom miatt, továbbá gyógyszert szedek az arcomra az aknék ellen. Tudjátok mitől lehet ez? Mit tegyek? Próbáltam minél több, talán hasznos infót leírni, hátha tudtok segíteni . Kérlek vegyetek komolyan. Előre is köszönöm a hasznos kommenteket.
2017. okt. 29. 20:46
 1/4 Poris2000 ***** válasza:
Lábdagadás estére, bármilyen egyéb fájdalom, szédülés, fejfájás, stb. volt-e még?
2017. okt. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Néha hirtelen felállás vagy helyzetváltoztatásnál elfehéredik minden egy pár másodpercre; migrénes vagyok, tehát szinte minden miatt fáj a fejem. A többit nem tapasztaltam. Miért, mi lehet?
2017. okt. 29. 23:10
 3/4 Poris2000 ***** válasza:
Arra gondoltam először, hogy esetleg valami jobbszívfél elégtelenség lehet, de gondolom fiatal vagy, és mivel a többi tünetet nem tapasztaltad, stb. --> nem ez lesz a probléma. De nem tudom mi lehet, viszont nem hiszem, hogy nagyon aggódnod kellene, esetleg a háziorvost, ha van időd, érdemes lehet felkeresni, hátha találkozott már ilyen jellegű panasszal.
2017. nov. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Poris2000 ***** válasza:
Vagyis várjunk, milyen gyógyszert szedsz az aknékra? Esetleg kened valamilyen krémmel?
2017. nov. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!