Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Itthon mindig normális színű...

Itthon mindig normális színű az arcom, de iskolában folyton elvörösödik és foltos lesz. Aztán mikor hazaérek, akkor már minden rendben van vele. Miért lehet ez? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
íjen tipusu vagy .figyeld meg,hogy konkrét mikkor valakit meglátsz valaki rádszol vagy letol ijenkor szoktak elpiulni,tt.zl.
2010. jan. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg idegi alapon van.
2010. jan. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Talán túlzottan szégyenlős vagy. Ne hidd, hogy másnak nincs ilyen problémája. Tanuld meg alaposan a tananyagot, lehetőleg hangosan mondd el odahaza, hogy szokd a saját hangodat. A cigi, kává, alkohol, netán narkó csak ront az állapotodon. Bátorság! Határozd el, hogy akkor is felelsz, ha "kékké" válsz. A harmadik felelésed után elműlik.
2010. jan. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Suliban nekem is ilyen volt, gyakran kimelegedtem és kipirosodott az arcom... lehet, hogy te is izgulós típus vagy.
2010. jan. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Én tanultam erről anno, ez tulajdonképpen az erek falának az érzékenysége. Idegi hatásokra a hajszálerek összehúzódnak vagy kitágulnak. Ez gyakran ennyire szélsőséges. Egyébként nálam dettó ez van, és semmit nem tudok ellene tenni...
2010. jan. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!