Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy akárhányszor...

Miért van az hogy akárhányszor felállok vagy felkelek az ágyból vagy a székből mindig elsötétedik előttem minden és szédülök?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. máj. 30. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Kor? Nem? Vérnyomás?

dr Dav

2010. máj. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Vérnyomás, keringésprobléma. Sürgősen keress fel egy orvost.
2010. máj. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt már én is megkérdeztem, ugyanilyen problémával küzdöm. Alacsony vérnyomár lehet az oka. 14/l
2010. máj. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, igazatok van. Hirtelen növekedésnél a sinus-csomó nem tud hozzászokni elég gyorsan ahhoz, hogy ilyen nagy lett a test és nagyobb vérnyomás kellene. Ha a tisztelt Kérdező serdülőkorú, akkor ez normális jelenség. Ha nem, akkor forduljon orvoshoz!

dr Dav

2010. máj. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

18 éves fiú vagyok!

A vérnyomásomat nem szoktam megmérni mert nincs itthon vérnyomásmérő mert vérnyomásproblémák nem szokott lenni.

2010. máj. 30. 16:39
 6/8 anonim ***** válasza:

nyugalmi pulzusszámod(2 perc fekvés után 1 percig mérve 2 ujjal arteria carotis-on /nyaki artéria/)? Nyugalmi légzésszámod? (ugyan így mérve) Utána állj fel és rögtön kezdd el nézni a pulzusodat! Vigyázz, el ne ájulj!!! Így mennyi volt? Milyen változás volt tapasztalható? Gyorsult, lassult, ritmusa egyenletes volt?

dr Dav

2010. máj. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja és súlyod? Magasságod? Iszol eleget? Nem vagy vegetáriánus?

dr Dav

2010. máj. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
DR. Dav! Ha van msn-ed fel tudnál venni msn-re?? És akkor elküldöm az msn címemet privát e-mail-be
2010. máj. 30. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!