Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy 16 évesen...

Lehetséges, hogy 16 évesen tokám van? Mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés
Szüleim vették észre, de én is láttam már. Szerintem genetika áll a háttérben, mert rendszeresen járok mozogni, nem vagyok kövér. Mit tudnék tenni ellene? A nyak tornáztatásával eltűnhet? Valakinek sikerült mát így? Esetleg más is van, akinek szintén ennyi idősen már volt tokája? Ill. nyak tornán kívűl mit lehet még tenni? (Nem akarok kés alá feküdni, erről szó se essék)

2017. nov. 1. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is genetika. A nyak tornáztatása, illetve a nyelv nyújtogatása esetleg segíthet, de még túl fiatal vagy. Még változik a tested, ne pánikolj.

2017. nov. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bizonyos testhelyzetekben én is ha leszegem a fejem, nekem is összegyűrődik, összetorlódik a bőr a nyakamon. Ha egyenesen, vigyázz állásban állsz, ugye akkor neked sincs tokád?
2017. nov. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!