Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha ez történik velem, az mit...

Ha ez történik velem, az mit jelent?

Figyelt kérdés
Szóval,a lényeg,hogy kb. 2 hete történt hogy barátomnál aludtam,és másnap reggel amikor kellni kellett volna,nem tudott felkelteni. Nem reagáltam semmire,rettenetesen megijedt ugyanis lélegezni se lélegeztem. Pár perc után sikerült valahogy felkellnem. Először annak könyveltem el,hogy én nem bírom a bort,elalmosodom tőle,de előtte évfordulónk alkalmából megittunk egy pohárral. De azután pár napja húgom mesélte ugyanezt,hogy nem tudott felkelteni stb. Ezután pedig következő este,felkelltem,hogy pisilnem kell,otthon voltam mégis úgy érzékeltem mintha a barátom szobájában lennék,és nemtudtam kijutni a szobámból,rettenetesen kétségbe voltam esve,aztán a következő emlékem,hogy pisilek,azután csak reggel kelltem fel,pizsama nélkül,és azóta sincs fogalmam hogy hova sikerült elraknom. Ez hogy nem tudnak felkelteni és nem lélegzek mit jelent ? Egyébként mindig is,sőt a mai napig olyan vagyok,hogy bármennyire vagyok fáradt mindig felébredek,ez a 2-3x-i alkalom mitől van?

2017. nov. 1. 22:33
1 2
 11/12 Poris2000 ***** válasza:
Nagyon bízom benne, hogy az orvos nem fog elküldeni a fenébe ezzel a panasszal. Ha esetleg tényleg előfordul, hogy alvás közben hosszabb ideig (nem tudok pontos számot mondani, hogy mettől számít kórosnak, de pl. fél perc már biztosan az) nem veszel levegőt, és ez ismétlődik, akkor komolyan kell venni a dolgot. Nem ismerem az orvosodat, lehet, hogy nem túl rendes fazon, ebben az esetben se hagyd lerázni magadat, egy kivizsgálást mindenképpen megér a dolog, ha nincs is tulajdonképpeni baj. Jobbulást kívánok, remélem, hogy minden mielőbb megoldódik!
2017. nov. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Poris2000 köszönöm a válaszodat!:) Azaz igazság,hogy amikor epekovem volt,fél év után derült ki és akkor se a házi orvosom jött rá,hanem már annyira durva rosszul kezeim voltak,hogy a sürgősségin kötöttem ki,ott adtak beutalót hogy basszus menjek már el egy gyonortukrozesre mert az csak nem normális hogy 6oraja hányok és gorcsolok és nem múlik el semmitől..pedig ezzel a problemammal is sokat jártam a haziorvosomhoz de annyival elküldött hogy biztos lógni akarok a suliból és hogy egy 19 évesnek nem lehet epekove..pedig de..azóta nem vettek észre semmit rajtam,de azért elmegyek kivizsgaltatni magam..koszonom szépen!:)
2017. nov. 20. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!