Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen fájdalomcsillapító a...

Milyen fájdalomcsillapító a Flamborin?

Figyelt kérdés
Ezt írta fel az orvosom mellkasfájdalmakra (amik 2 napig tartottak és már rég elmúltak) de kis rákeresés után azt vettem észre, hogy szinte csak a gyerek kategóriában beszélnek róla. Akkor ez most inkább gyerekeknek való? Milyen más fájdalmakra használhatom? Fejfájás vagy menstruációs fájdalmakra jó lehet? Nem akarom, hogy kárba vesszen, ha már kiváltottam.

2017. nov. 3. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
2017. nov. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2017. nov. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt olvastam, de nekem ez nem egyértelmű. Pl a mellkasi fájdalmak, amikre felírta, egyik csoportba sem illenek a felsoroltak közül.
2017. nov. 3. 17:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen gyerekekről beszélsz? Tablettát kaptál, nem? 10 éves kor alatt nem is adható! A második leírás cseppről szól, mert a gyerek még nem tudja bevenni a tablettát! És ha fájdalomcsillapító, akkor fájdalomra való. Méghozzá úgy látom, súlyos fájdalmakra, úgyhogy egyáltalán nem kötelező csak azért ezt bevenni, mert van, nem tiszta haszon az erős gyógyszer a szervezetnek. Gyógyszerből mindig a legkevésbé erős még hatékonyat kell használni.
2017. nov. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Cseppet kaptam. Ezen az oldalon csak a gyerekes témakörben találtam róla infót, lázas kisgyerekekkel. És miből gondolod, hogy nincs erős fájdalmam? Ha idegesít a kérdés, nem kötelező válaszolni. Nem tartom cikinek, hogy nem vagyok profi gyógyszerész és inkább utánanézek, mint hogy bekapkodjak mindent. Tudtommal különböző típusú fájdalmakra különböző hatóanyagok vannak.
2017. nov. 3. 17:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!