Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kórház után újra itthon. Mit...

Kórház után újra itthon. Mit tehetek, hogy ne hízzak tovább? Bővebben lent

Figyelt kérdés
3 hete kórházba kerültem tüdőembólia gyanújával amit sajnos MÉG nem zártak ki 100%-ra. Egy hétig feküdtem bent miután hazaengedtek. Tüdő- és mellhártya-gyulladásom van/volt ráadásul. Az orvosom azt mondta, hogy mozgásszegény életmódot éljek legalább egy hónapig, még az eredményem meg nem lesznek. Próbálom betartani az orvos utasítását, de a 2 hét itthonlétem alatt híztam 4 kilót. Mit tehetek? Mit mozoghatok? Hogyan fogyhatok le? Vagy mit tegyek, hogy ne hízzak tovább?
2010. máj. 31. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:

diétás kajákat egyél, pl

rizs + hal, rizs + csirkehús, fejessaláta, sok zöldség és gyümölcs

2010. máj. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egyél sok savanyúkáposztát, levest is csinálhatsz belőle.

meg sok almát, répát nyersen, kevés húst, amihez minimális zsiradékot használsz.

igyál sokat, akkor nem érzed annyira az éhséget.

2010. máj. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne éhezz, mert akkor vissza fogod hízni, csak csökketsd az adagokat és egyél sok zöldséget! Egy sikeres fogyókúrázó.
2010. máj. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!