Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet tetkóm, ha allergiás...

Lehet tetkóm, ha allergiás vagyok a festékre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már nagyon régóta tetszenek és szeretnék magamnak tetoválást, de sajnos nem lehet. Nem jártam még utana egyatalan ezért kerdezem itt eloszor.

Amire kiváncsi lennek az az, hogy léteznek e olyan festékek amik kulon vizsgálatra készülnek vagy valami hasonlo. Régebben ezt a hennas fajta tetkot probaltam ami kb 2-3 hétig tart és lekopik, de sajnos teljesen hazavagott. Kiütéses lett a borom teljesen elgyengültem és hasonlok. Sajnos ezt edesanyamtol orkolhettem, hogy ennyire érzékeny a borom. Szerintetek meg lehetne valahogy oldani, vagy inkabb mondjak le az otletrol? Jobban nem tudtam megfogalmazni, ezért Bocsi

Elore is koszonom a válaszokat


2017. nov. 13. 00:07
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
Ne add fel, tegyél meg mindent, hogy igénytelen prolinak nézhess ki!
2017. nov. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van munkám, pedig allergiás vagyok a munkára.
2017. nov. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen csak a munka nem vág úgy haza, hogy majdnem meghalsz..

Nem ertem miért kell olyannak hozzá szolni aki csak beleszól..

Nagy segítség tényeleg.

2017. nov. 14. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!