Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ujj tördelés miatt feldagadt...

Ujj tördelés miatt feldagadt az alkarom, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Nem akarok belemenni hogyan és miért ,meg hogy ki,lényeg hogy először az életbe ki lettek roppantva az ujjaim de onnan a tövétől úgy hogy a tenyér részhez lett szorítva. másnap az alkaromba olyan érzés volt mintha fel lenne dagadva ,az ujjaim ugy tudom mozgatni hogy fáj és nem tudom mit tehetnék ellene.Fáj a mai napig,gyűrűs ujjam csont részénél piros kör is megjelent.
2017. nov. 13. 15:46
 1/2 A kérdező kommentje:
Tenyerem is alig tudom kihajlítani.. és tényleg nem volt még tördelve az ujjam soha.
2017. nov. 13. 15:51
 2/2 anonim ***** válasza:

Idióta hülye barmok. Nem gyanús, hogy normál esetben az ujjaidat nem lehet a tenyeredhez szorítani?

Jó hogy nem csavarjátok ki egymás vállát vagy rúgjátok ki egymás térdét, az is roppanni fog...

Húzzál el marha gyorsan a balesetire és imádkozz, hogy ne kelljen műteni a kezedet.

2017. nov. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!