Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Előző napokban éreztem egy...

MinDori15 kérdése:

Előző napokban éreztem egy csomót az arcomban, később kicsit kitapogattam, hogy mi lehet. Pattanásnak tűnt. Ma reggelre feldagadt az arcom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem fáj, nem viszket, csak fel van dagadva és zavar. Mit tudok tenni? Jegeljem, vagy meleg vízzel borogassam? Orvoshoz ezzel nem akarok menni, itthoni praktikát tudnátok mondani, amivel eltűntethetem?

2017. okt. 28. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem játszanék vele semmilyen itthoni praktikával, hiszen ha pattanás bármikor eldurranhat és nem kifelé, hanem befelé, akkor mehetsz a sürgősségire, hogy felvágják az arcod és kiszívják a váladékot, ami igencsak fájdalmas. Menj el orvoshoz, ő tud neked segíteni. Ne várd meg hogy rosszabb legyen.
2017. okt. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jegeld, semmiképp NE NYOMKODD! Tényleg mehet befelé is a gyulladás. Sürgi.
2017. okt. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek! Hát tegnap nem nyúltam hozzá, semmit sem csináltam vele, a puffadtság lement, de a csomó ott maradt. Ez pár nap múlva majd egy hatalmas pattanás lesz? Remélem, és semmi komolyabb.
2017. okt. 29. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!