Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hasmenés, székrekedés, hasfogó?

Hasmenés, székrekedés, hasfogó?

Figyelt kérdés

Hétköznaponként hasmenésem szokott lenni. Mikor enyhébb, akkor simán kibírom hasfogó nélkül. De van amikor (mint ma), hogy hasmenésem van, nem teljesen vizes, és ha már végeztem is, érzem, hogy kis morgás van a végbelemnél, beleimnél. Ilyenkor be kell vennem hasfogót (2-őt is, mert elég súlyos vagyok, bár nem tudom mennyire befolyásolja ez, de egy nem hat) Étkezésemmel nincs baj, egészségesen eszem. Zöldségekben, gyümölcsökben gazdag, fehér lisztet, finomított cukrokat, tejet (mert észrevettem, hogy a tejtől megy a hasam, hányingerem van) hanyagoló étrendet folytatok. Ha éppen nem ez a probléma, akkor az, hogy nem igazán megy a dolog, csak akkor ha reggel valamivel beindítom úgymond az emésztésem (értsd: meleg tea, langyos víz, kávé) És csak hétköznap vannak ilyen problémáim. Hétvégente, iskolai szünetekben semmi, olyankor teljesen normális minden.

Ezzel mit lehetne tenni?


2017. nov. 13. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy pszichés is? Ha csak akkor van, amikor suliba kell menni...
2017. nov. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Könnyen lehet. Sokszor volt már olyan, hogy iskolában rosszul voltam, hiába dőltem le a padra, ittam vizet, vettem be gyógyszer, ettem egy picit stb. nem múlt el, ezért hazajöttem, és egyből elmúlt.
2017. nov. 14. 04:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!