Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok. Mégis gyenge...

17 éves vagyok. Mégis gyenge és vékony?

Figyelt kérdés
Nagyon gyengének érzem magam,építő iparban szeretnék szakmát így gyakorlaton megesik többször is,hogy 40 kg-mos zsákokat kell cipelni. Azt még el el viszem. De gyengének érzem magam ehhez a feladathoz. Kondizni is járok. Ott a 7 kg-mos egykezes sulyzók-kal még egész békésen megvagyok,kb. 5x13-t még bírom de nagyobbal még meg sem mertem próbálni.

2017. nov. 14. 01:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos az étkezés. Hízni, erősödni, izmosodni csak úgy tudsz, ha több kalóriát viszel be, mint amire alapjáraton szükséged lenne. Figyelj oda, hogy sok fehérjedús ételt egyél. Én is olyan voltam mint te. Elkezdtem többet enni, sokszor erőszakkal ettem és így sikerült fejlődnöm. Valószínűleg te is nehezen tudsz hízni, mint én, így sajnos még több kalóriát kell bevinni és keményebben edzeni, mint egy átlagembernek.
2017. nov. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az edzésről annyit, ha 7kg-al megy 13 ismétlés akkor 10-el is menne néhány, bátran próbálkozz. Ha már 1-2 hónapja jársz kondiba, akkor elkezdhetsz nagyobb súlyokkal edzeni és úgy a fejlődés és gyorsabb lesz. Otthon fekvőtámaszozz, húzódzkodj, guggolj. Ezeket bármikor ellehet végezni.
2017. nov. 14. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bérescsepp narancslébe. Vas.

Szőrös-e a tested? ha nem, akkor kevés a tesztoszteron, Ashwaganda-t javasolok.

Ha 40 kilós zsákot elviszel, szerintem nem vagy gyenge, max annak érzed magad.

2021. aug. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!