Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bőrgyulladást? Vagy mi más...

Bőrgyulladást? Vagy mi más lehet? Boxer alsó irritalhatja a bőröm?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Júniusban kezdődött a tünet hogy hát tajekon baloldalt a nemiszervem mellett egy halvány piros folt lett és nagyon viszket. De nem egész nap hanem csak hébe hóba. Van amikor napokig nem viszket és visszatér. Bőrgyógyászat ra azért nem tudtam meg elmenni mert egészen idáig dolgoztam és egy darab szabadnapom sem volt. Ma kértem időpontot és csak decemberre kaptam. Addig nem tudomit csináljak.vele nemtudom mivel kenegessem hogy enyhitsem. A viszketést.

#bőr #bőrgyulladást
2017. nov. 15. 09:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Gát tajekon *
2017. nov. 15. 09:52
 2/6 anonim ***** válasza:

Rengeteg minden lehet, allergia, gombás vagy baktériumos fertözés, ekcéma - ezt vizsgálat nélkül nem lehet eldönteni.


Egyrészt kérj azonnali idöpontot, másrészt ha a boxerra gyanakszol, akkor hordj addig is másmilyen alsót

2017. nov. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Próbáld meg Canesten krémmel kenni.
2017. nov. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg sok dolog lehet, akár étel allergia, fém allergia, lehet a mosószer, lehet súrlódástó...
2017. nov. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megpróbálkozik addig. Nem tudnak adni előbbre időpontot. Próbáltam :/
2017. nov. 15. 10:22
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj magánrendelésre ne sajnáld rá a pénzt. Borzalmas dolog a viszketés. És ez nem olyan dolog amit visszatudsz fogni. Mármint a kaparászást. Esetleg a háziorvost megpróbálnám. Ha akarnak ők is tudnak.
2017. nov. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!