Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Többi lent!?

Mit csináljak? Többi lent!?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul vagyok.. Hanyingerem van (nagyon) es hoemelkedesem van! Voltam vele orvosnal de csak b6ot irt fel.. Lazcsillapito nincs itthon.. Probalok folyadekot bevinni (reszelt almaval) de felek hogy kihanyom! Kenyeret ettem hogy a gyomorsavat felszivja de nem vagyokjobban vele! Nehanyszor mar a hanyas szelen vagyok.. Hasam meg nem megy.. Normalis valaszokat kerek! Koszonom

2017. nov. 18. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a reszelt alma nem esik jól (ugynúgy hányingered van), akkor hagyjad. ha a gyerekem lennél, akkor kanalanként hűtőhideg vizet adnék, és letennélek aludni... és holnap ehetne azt,amit kíván.
2017. nov. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊🙏
2017. nov. 18. 18:39
 3/4 anonim ***** válasza:

A legújabb trend, meg hogy nem csillapítanak lázat. én ennek annyira nem vagyok híve.

ha legközelebb eljutsz gyógyszertárba, vegyél valamit.

2017. nov. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hőemelkedésnél nem is kell lázcsillapító, kenyeret most csak pirítva edd, vagy sós vízben főtt burgonyát egyél, sós ropit, és igyál sok folyadék, kortyonként.
2017. nov. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!