Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a barátommal?

Mit tehetnék a barátommal?

Figyelt kérdés
Barátom csütörtök óta köhög és folyik az orra, szombatra már be is lázasodott. Kapott Neo citrant ám olyan makacs hiába akarok neki más gyógyszert venni azt nem fogadja el ráadásul orvoshoz se akar menni. Aggódok érte mert a köhögése nem akar elmúlni. Bár mit teszek érte csak hisztizni kezd hogy ne akarjam megmagyarázni neki a dolgokat majd ő tudja mi neki a megfelelő. Pedig csak aggódok érte.

2017. nov. 19. 15:15
 1/6 anonim válasza:
Hívd a papot!
2017. nov. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én elhiszem hogy aggódsz,de inkább orvoshoz kellene vinni,nem? 🤔 Nem is értem ennek most mi köze a felnőtt parkapcsolatokhoz 😑
2017. nov. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Ha ilyen makacs akkor rejtsd bele egy szalámiba a gyógyszert. Kutyusoknál beválik de embernél még nem próbáltam.
2017. nov. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De az nem lehet hogy meg fog gyógyulni csak most makacs és hisztis?
2017. nov. 19. 15:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz valószínűleg, de gondold végig vele a jövőt. Akkor is ezt fogja csinálni, amikor tényleg baja lesz. Hiába fogsz hisztizni, aggódni és kiborulni, mert az a típus, aki akkor megy csak orvoshoz, amikor rég késő.
2017. nov. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugi,nem fog belehalni a megfázásba. Az enyém is ilyen makacs,de azért algopyrint beveszi,ha lázas. Sok folyadékot tukmálj bele, meg c vitamint. Neocitran is teljesen jó,amíg nincs hörgő- vagy tüdőgyulladása. 3 nap után,ha rosszabbodik,akkor viszont orvos.
2017. nov. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!