Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal 2 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 2 éve vagyunk együtt. Boldogok vagyunk, nagyon szeretjük egymást, és hosszú távra terveztük a dolgokat. Mindketten egyetemisták vagyunk. Egyetlen problémám van. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A barátomnak van egy barátnője,régóta jóba vannak már mielőtt megismerkedtünk is ilyen volt a kapcsolatunk DE mióta én vele vagyok szerintem nem normális,hogy időközönként még mindig ott alszik ez a lány nála vagy fordítva.

Tudom,hogy nem csalna meg DE én akkor se szeretem ha ez a lány barátja néha ott alszik vagy ő nála.

Természetesen tud róla hogy én ezt nagyon nem szeretem és nem akarom,de nincs változás. Két éve tűröm ezt,és egyre rosszabb.

Mit tehetnék? Ti mit tennétek a helyemben?

Előre is köszönöm a válaszokat.



#probléma #féltékenység #Barát ott alszik
2016. szept. 2. 09:42
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
24%
Nagy arc a barátod! :D
2016. szept. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
2%

Én sem engednék a barátod helyében, de többet tennék azért, hogy ne is zavarjon, ne féltékenykedj.

Önmagában tökéletesen semleges dolog, hogy találkozik vele vagy nála alszik, ha nem ad okot a féltékenységre és nem titkolózik a dologról. A legjobb, amit tehetsz, hogy elfogadod a dolgot (nem elzárod magadban az indulatot, hanem tényleg elfogadod), vagy találsz racionális, valós okot a féltékenységre. Az, hogy "csak úgy zavar", hogy egy másik lánynál alszik, nem indok és én is visszautasítanám.

2016. szept. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
61%
Biztos, hogy nem azért "alszik nála", mert nem csal meg. :D
2016. szept. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
92%
Hát lehet hülye vagyok, de én teljesen megértelek. Fordított esetbe gondolok bele, ha mondjuk lenne egy barátnőm, és a fiú haverjával aludna, meg ő nála, rendszeresen. Biztos, hogy nagyon zavarna. Nem az, hogy van fiú barátja, legyen. Menjenek buliba is, hasonló helyekre, viszont ne aludjanak már rendszeresen egymásnál..
2016. szept. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
97%

Ez így elég bizarr.

Van olyan férfi barátom, akit már 15 éve ismerek, de még nem aludtam nála, meg ő sem nálam. Sőt országos barátosném már 20 éve ismerem, vele sem aludtunk még egymásnál. Ez nem lényeges eleme egy barátságnak, de szóljatok, ha tévedek.


Ha két éve tojik erre a kérésedre, és ennek ellenére is együtt alszanak (gondolom ilyenkor te nem vagy ott), én azért élnék a gyanúperrel, hogy túl jó barátok.

Illetve felmerül a kérdés, hogy ha összeköltöztök, elvégre felnőtt emberek ennyi év után azért szoktak ilyet: akkor is nálatok fog aludni? TE addig mész majd anyádhoz aludni, vagy megtűrnek?


Elég tirpák bunkó dolog, hogy két éve tojik bele, ha téged ez zavar, és nem változtat rajta. Pedig még egyszer hangsúlyozom: egy barátságnak nem lényeges eleme az együttalvás! Nem arról van szó, hogy nem találkozhat vele, hanem hogy ne aludjon vele. De ő valamiért jobban ragaszkodik ehhez, mint ami tolerálható.


Tudom, könnyű úgy mondani, hogy nem vagyok szerelmes, de én a helyedben elsétálnék ebből a kapcsolatból. Nem (csak) a lány miatt, hanem mert a pasim ilyen szinten tojik bele, ha rendszeresen megbánt, pedig könnyen lehetne változtatni.

2016. szept. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
96%

Hát, nekem ez fura... Van egy fiú barátom, akit pisis korom óta ismerek, jóban vagyunk, de kétszer aludtunk "együtt", egyszer társasággal, buli után, egy lakás két különböző pontján, másik alkalommal meg nálam aludt (külön szobában), mert nem tudott már hazamenni aznap.

De nem csinálunk rendszert abból, hogy "csak úgy" édeskettesben együtt aludjunk..

Valamint a párommal szeretjük egymást, 100%-ig biztos vagyok benne, hogy ha bármelyikünk részéről felmerülne ilyesmi probléma, akkor meg tudnánk beszélni, és nagyon igyekeznénk, hogy a jövőben ne legyen ilyen szituáció. Ha tojik rá, hogy neked rosszul esik, akkor képzelem, mennyire vagy fontos neki...

2016. szept. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Barátkozz össze valakivel, férfi legyen persze, aki néha barátilag nálad alszik. Akkor majd észbe kap.
2016. szept. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Eddig a lány 20 km-re lakott tőlünk és megértő akartam lenni,hogy bulik alkalmával ott alszik.

De felkerült egyetemre és a barátom elmondása szerint 10 percre laknak egymástól villamossal.

Ennek ellenére tegnap este folyamán elmentek bulizni és a barátomnál aludt.

Nem akarok kilépni ebből a kapcsolatból mert tenyleg nagyon sokat jelent nekem. Nagyon szeretem.

De nem akar változtatni a dolgokon tegnap is látványosan a tudtára adtam hogy nem akarom,nem tetszik a dolog mégis...

Sok lány barátja van eddig is tudtam de a féltékenységem oka hogy ez a lány még nem is olyan csúnya és még okos is.

Nagyon rosszul esik és nem veszi vagy inkább nem akarja fel fogni hogy ez engem bánt.

Fél év-év múlva össze szeretnénk költözni.

De én addig nem tudom,hogy fogom megtűrni továbbra is hogy más lánnyal osztja meg az ágyát. Barátság barátság...mégis lány.

Lécci segítsetek tenyleg mit tegyek..

2016. szept. 2. 10:40
 9/38 anonim ***** válasza:
41%
En is aludtam mar gyerekkori fiu barataimnal es semmi nem tortent, sztem ezt nem kell felfujni majd ha osszekoltoztok akkor ez majd megvaltozik es nem fog nala aludni de en ebben semmi kivetnivalot nem talalok.
2016. szept. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Szerintem azért a te barátod se örülne neki ha egy másik fiú barátodnál aludnál.

Engem minden esetre zavar és rosszul érint.

2016. szept. 2. 11:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!