Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már fél éve járok a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már fél éve járok a barátommal, mégis még mindig nincs kellőképpen önbizalma. Mit tehetnék? 18L

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A probléma a következő: fél éve járok a barátommal és még mindig tökre érződik hogy nem elég nagy az önbizalma. :( Én ezt valamien szinten az én női kudarcomnak is érzem, szerintem érthető a csalódottságom... :,( Mindent megpróbáltam, ami tőlem tellett: sok-sok bók (TÉNYLEG nagyon sok), kedvességek, szeretet, bizalom, gyengédség, bátorítás stb... De hiába... Ha hiszitek, ha nem, a fél év alatt alig nőt az önbizalma. :S Számára én vagyok az első nő az életében, mert eddig minden lány visszautasította őt, de nagyon ocsmány módon. :S Olyan történeteket mesél, hogy egyszerűen nem akarom elhinni hogy tényleg léteznek ilyen lányok! :O Olyan szemetek voltak vele és én úgy haragszom rájuk ezért! >:( Szerintem ezek a csajok a fő oka annak hogy ennyire bátortalan a barátom. (Egyébként szoktunk erről beszélgetni, megpróbálom feledtetni őket) Mi a párommal mindent megtudunk beszélni egymással, a szexuális életünktől kezdve a lelki bajokig stb... :) És én maximálisan meg vagyok elégedve a szexuális életünkkel, nagyon érződik hogy mennyire szeretne nekem örömet okozni és meg kell mondjam, nagyon élvezetes vele minden alkalom. :) A szexuális téren viszont nagy mértékű önbizalom növekedést észlelek nála, a kezdeti kissé ügyetlenkedő, bátortalan fiúból kezd végre férfi lenni. (Szegénykémnek a szüzesség elvesztése nagyon nehéz feladat volt, mert annyira izgult hogy az nem igaz, de még az első pettingnél is...) Mit tegyek, hogyan tudnám bátorítani a barátomat? Egyszerűen kudarcnak érzem részemről, hogy fél év után is itt tart! :,(


2011. márc. 25. 15:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Lemaradt, ő is 18 éves!
2011. márc. 25. 15:05
 2/6 Panda Péter ***** válasza:
nehéz ügy az ilyen, vannak emberek, akiknek hiába mondod el 100-szor, hogy minden király, 101-edszerre is el kell, mert nem hiszi el. igazából ezt neki kell fejben belátnia. de ha nagyon súlyos a dolog, lehet egy pszichológus segítsége lenne a legjobb.
2011. márc. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
legyél te az irányító, és jól dugd nmeg
2011. márc. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Amikor még megismerkedtem vele, legelőször minden teljesen OK-nak tűnt. Ő szólított le anno (nem is ismertük egymást), ő jött oda hozzám, ő hívott el randira, ő csókolt meg először, ő kezdeményezte az első szexet stb... Aztán nemsokára megjelentek az apró kis jelei annak hogy bátortalan, mondogattam magamnak hogy "Ok, az első nő vagyok az életében, természetes hogy egy picit izgul. Majd csak felbátorodik!" De nem így fest... :,( Csak kicsi a változás... És megmondom nektek őszintén, hogy volt olyan időszak amikor magamat vádoltam a dolog miatt, nem éreztem magam jó nőnek, csúnyának tartottam magam, már azon gondolkodtam hogy nem is szeret stb... :,( Sok ilyen butaság átvillant az agyamon. Én NAGYON szeretem őt!! :,(


Panda Péter


Korábban már volt dokija, 2 is és téma volt náluk a lányok is (többek között), mi több, a második bátorított arra hogy kaparintson meg egy nőt és ekkor jöttem képbe én. Lehet hogy "visszaesett" a barátom? :O Hogy elmúlt volna a doki hatása?? :,( Lehet, hogy megint mennie kellene pszichológushoz?

2011. márc. 25. 15:29
 5/6 anonim ***** válasza:
És te hogyhogy nem utasítottad el, mint a többi lány? Hogy mert egyáltalán odamenni hozzád, ha ennyire félénk?
2011. márc. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

15:31


Nem tudom hogy hogyan volt rá képes, de tényleg ő kezdeményezett! :O Nem is ismertük a másikat. Egyszerűen a semmiből jött elő, elkezdtünk beszélgetni meg minden, másnap pedig elkérte a teló számom és randevúra invitált! És hogy miért nem utasítottam el? Mert helyes volt velem és egyből megtetszett a fiú, valamint most is nagyon szeretem őt!

2011. márc. 25. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!