Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gerincferdülésesek! Aki hord...

Gerincferdülésesek! Aki hord korzettet annak előtte mennyire látszódott, hogy gerincferdüléses? És akinek nem kell korzettet hordania annak mennyire látszódik, látszódott?

Figyelt kérdés
Nekem csak egy nagyon kicsit látszik, hogy nem szimmetrikus a vállam. Ma voltam ortopédusnál és elküldött röntgenre, jövőhéten megyek és nagyon félek, hogy mit fognak mondani. Tudom most itt senki nem tudja nekem megmondani, hogy mi lesz de kiváncsi vagyok mások helyzetére.

2017. nov. 21. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól van gerincferdülésed metr gyenge a hátad.

A korzettel a maradék hátizmod is eltűnik mert nem az izmodat fogod használni, hanem a korzettet.

Még senki nem gyógyult meg tőle.

Az orvosok is agyon röntgenezhetnek, mondhatják, hogy csúnya vége lesz, vagy azt hogy ez még semmiség, valakinek rosszabb.

Senki nem fog meggyógyítani, mert csak az erős hátizo segít.

Nyilván mindenki kipróbálja a csodát igérő dolgokat amikhez minimális erő kell, annál több pénz mint: korzett, masszírozás, csontkovács, gyógytorna, gyógyúszás, speciális levegővételes torna, millió jóga, stb ...

Csak jó edzéstervvel lehet meggyógyulni ami a legkönnyebb gyakorlattal kezdődik a homorítással és a legtechnikásabb gyakorlattal végződik ami a felhúzás.

2017. nov. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát én nem értek hozzá de szerintem se fog attól senkinek kiegyenesedni a gerince hogy korzettet hord


Neked amúgy van ebben a témában tapasztalatod?

2017. nov. 21. 17:50
 3/4 anonim ***** válasza:
van
2017. nov. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondod hogy csak hátra kell edzenem és ennyi?
2017. nov. 21. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!