Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok enni, se aludni?

Miért nem tudok enni, se aludni?

Figyelt kérdés
Szóval pár napja már ott tartok hogy egész nap 2 kiflit eszek vagy egy tál ételt, délután tájékán, de se előtte se utána semmi, sőt van olyan hogy délután sem, néha estére már szokott úgy égni a gyomrom ha nem eszek de úgy éhséget nem is érzek igazán. Egyszerűen nem tudok enni sőt inni is csak annyit iszok hogy épp ne haljak szomjan szerintem. Éjszaka pedig 3 körül alszok el de előfordul hogy egyáltalán nem alszom ezért a suliban is mindig hulla vagyok. Ez a nem evés talán egy hete tart de ez azért meglepő mert imádok enni nem is vagyok sovány nem halok éhen de akkor is furcsának tartom. A nem alvás meg pár hete de tavaly is volt mikor így átszoktam viszont akkor többször direkt dacoltam magammal hogy meddig bírom most meg olyan álmos vagyok aludnék minden erőmmel de csak hánykolódok és a sok hülyeség jár az eszemben. Mi lehet az oka? 17/L
2017. nov. 22. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Valami miatt lehet nyugtalan vagy , de én pl el nem tudnám képzelni hogy 2kiflit egyek egész nap .

Probáld ki hogy korábban lefekszel és aludd ki magad lehet az étvágyad is javul

15f

2017. nov. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha kiflit eszel ne lepődj meg, hogy ég a gyomrod. Anyád nem mondta?! Szedd már össze magad és igyál, egyél rendesen mert elsavasodik a szervezeted, kiszáradsz és jönnek a további tünetek mint reflux hányás szédülés émelygés stb. Sok sikert.
2017. nov. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%

-Mar ennyire varod a mikulast, vagy a jezuskat.

-Szerelmes vagy valakibe es ez tereli el a gondolataidat.

-Mar most felsz a felevi bizonyitvanytol.

-Hormonalis valtozasok zajlanak a szervezetedben.

-Oszi depresszio, vag fronterzekenyseg.


.... es meg biztosan lehet meg egy csomo oka annak, hogy mostansag felborult Benned valami. Probalj meg egy kicsit tudatosabban elni es kajaidoben egyel, ne pedig akkor ha ehesnek erzed Magad. Alvassal kapcsolatban annyi a tanacsom, hogy sportolj naponta egy keveset es este fogsz tudni aludni.

2017. nov. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valami nagyon nyugtalanít?

Esetleg szerelmes vagy?

2017. nov. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!