Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Annyi kávét iszok hogy remegna...

Annyi kávét iszok hogy remegnak a lábaim és izzadok de mégis olyan fáradt vagyok hogy nem tudok odafigyelni órán, mit csináljak? Egyesével iszom a kávékat, nem egyszerre, mégis.

Figyelt kérdés
2017. nov. 24. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne igyál annyi kávét, aludjál.
2017. nov. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Mára hagyd abba a kávéivást, és a továbbiakban is legyél mértékletes.

2. Egyszer alaposan pihend ki magad, és utána vigyél rendszerességet az életedbe, különös tekintettel a feltöltődésre és a pihenésre.

2017. nov. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

koffeinérzékenység?

a kávé nem megoldás, bárki bármit mond..lehet offolni az egy drog.. sajnos egyre rosszabb minőségű drog..gondoljunk az árkülönbségekre kávébab kontra spar-os kávé örlemény..

Nekem is volt ilyen suliban, bár nekem azért mer felborultak a napjaim, a pihenés ideje volt a suli és az ébrenlété a délutáni edzés.. feküdj le időben, egyél sok zöldséget,vitamint. igyál sok vizet, kávénak vízhajó hatása van. Hétvégente kapcsolódj ki, menj el sétálni,úszni,edzeni..bármi.. mozogj kicsit hogy kiürüljön az agyad.

2017. nov. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy barátom egyszer bekómázott a sok koffeintablettától. Amikor kihivtuk rá a mentőt mert nem bírtuk felkelteni, ők is csak vmi injekció, meg pofozgatás hatására tért magához. Azt mondta a mentőorvos a koffein túladagolás, pont az ellenkező hatást váltja ki, mint amiért fogyasztjuk, és "beoffol" az ember.
2017. nov. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy pajzsmirigy alúlműködésed van!-nekem is az van és állandóan fáradt vagyok.
2017. nov. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kávé helyett javaslom kipróbálni:

- gyömbér tea

- ginzeng


Kávéról lejönni a legkönnyebben:

- berugsz és utána...

- másnap nem kávézól, hanem max gyógysört (sima sör), vagy gyógylevest (húsleves, zöldségleves) fogyasztasz

2021. aug. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!