Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha este forró fürdőt veszek,...

Ha este forró fürdőt veszek, mert nem jött meg 9 napja, akkor van esély arra, hogy reggelre megjön a menstruációm?

Figyelt kérdés

2017. nov. 24. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól fog megjönni
2017. nov. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy kiadós szex általában meghozza.
2017. nov. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Forró fürdővel akarod elkerülni a terhességet ?
2017. nov. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem a terhességet akarom elkerülni, csak olvastam, hogy valakinek megjön a forró fürdőtől.Csináltam már tesztet, mind a kettő negatív lett.Az elmaradt mensi 8. napján csináltam,reggeli vizeletből.16 vagyok, de általában kb pontos a ciklusom.

Szerintetek ez terhesség? 😱😱😰😰 Nem közösültem , csak maximum petting sokán odakerült spermától lehetnék, da az már volt előtte levegő.Úgy kicsi az esély

2017. nov. 25. 21:13
 5/10 A kérdező kommentje:
Levegőn*
2017. nov. 25. 21:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért nem jön meg, mert azon izgulsz, hogy nem jön meg. Reggelre meg fog jönni. Ha igazam lett, küldj privátot holnap.
2017. nov. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Remélem igazad lesz, de sajnos sokmindent olvastam a neten és megijedtem tőle.Kicsit érzékeny a mellem, de nem hónalj alatt, ahol a terheseknek szokott.És a derekam fáj picit, de más utaló jel a terhességre nincsen.Ez remélem premenstruáció
2017. nov. 25. 21:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Drágám, aki várandós annak a melle később érzékeny nem a sejtosztódás idejében. Nyugi. Mindenkivel előfordul, hogy késik. Sokminden befolyásolhatja.
2017. nov. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem ma van a 9. nap, hogy késik, és én sem vagyok terhes, mivel nem voltam együtt senkivel az elmúlt fél évben.

Nagyon parázok. Én ültem forró fürdőben is és bort is ittam és nem jött meg. :(

Remélem te nagyobb sikerrel jársz.

2017. nov. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma megjött 2 hetes késéssel
2017. nov. 29. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!