Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudok hosszútávon...

Hogyan tudok hosszútávon zsírt égetni az alsó felemről? (Has, fenék, csípő, comb )?

Figyelt kérdés

Szeretném egy személyi edző segítségét kérni!

Kondiba járok, és saját testnevelőm van nekem is, de vannak kérdéseim amiket nem merek feltenni...

16 éves lány vagyok, 170 cm magas és 56 kg. Heti 2x megyek kondiba, s e-mellett járok néptáncra és heti 1x yogára. Diétázom is, de nem túl szigorú az étrendem..

hajlamos vagyok a hízásra. Főleg comb- fenék -csípő és has tájékról szeretnék fogyni.. már 3 hónapja élem ezt az életmódot , de csak pici változást látok ... félek,hogy nyárra nem érem el a kívánt külsőt . Mit csináljak még? Fussak? Ússzak? Hányszor ? Tanácsokat várok . Előre is hálás köszönhetem ! <3 !



2017. nov. 26. 00:44
 1/1 anonim válasza:

Ugyan én személyi edző nem vagyok, de azt el tudom mondani, hogy nincs olyan, hogy "zsírégetés hasról", "zsírégetés karról", "zsírégetés combról" stb. Zsírégetés van és kész, a tested ilyenkor szép lassan mindenhonnan égeti a zsírt. Fogyás lényege a kalóriadeficitben és a megfelelő mennyiségű mozgásban áll nagy vonalakban. Az étrendedet nem ismerem, hogy jó-e vagy sem, passzol-e hozzád. Heti 2 kondi és a néptánc jó, esetleg ha az idődbe belefér menj el egy harmadik alkalommal is edzeni a héten.

(Csak zárójelben jegyzem meg, hogy 170 cm és 56 kg teljesen normális, egészséges érték. Persze nem tudom, hogy, hogy nézel ki, és mi is pontosan a célod, de figyelj rá, hogy ne vidd túlzásba!)

Ez nem egy gyors, egyik napról a másikra folyamat, légy türelmes és kitartó. Máshogy nem megy. Meg kell dolgozni érte. :D Sok sikert ;)

A másik, a személyi edződnek azért fizetsz, hogy az ilyeneket megkérdezd tőle. Ebben nincs semmi ciki, végső soron ez a munkája.

Ajánlom figyelmedbe a következő cikket, leegyszerűsítve de kicsit bővebben leírja a zsírégetés lényegét: [link]

2018. jan. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!