Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet ezeket a vitaminokat...

Lehet ezeket a vitaminokat egyszerre szedni?

Figyelt kérdés

Eléggé legyengült a szervezetem télre így jól bespejzoltam a vitaminokból. Érdemes õket egyszerre bevenni vagy maximum mindennap 1-2 félét?


(C vitamin 800 mg, tõzegáfonya 400 mg, Magnézium 400 mg, D vitamin 1000 NE, grapefriutmag cseppek)


Kb egy hónapja szedem a Lactiv probiotikumot (volt egy hosszantartó antibiotikumos kezelésem) és hajkapszulát (B vitaminok).


Tehát ezt a kettõt nem szívesen hagyom abba, így nem lenne egy kicsit sok a vitaminokból egyszerre?


2017. nov. 27. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ez ütős kombó. A grapefriutmag cseppeket vagy a tőzegáfonyát nem feltétlenül szedném, hacsak nincs visszatérő hólyaghurutod. Ha mindet akarod, én úgy szedném,hogy reggeli előtt D Vitamin + magnézium, reggeli után c vitamin, ebéd után grapefruitcsepp, vacsi közben tőzegáfonya. Befalhatnád egyszerre is,de a gyomrod biztos égne tőle.
2017. nov. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Probiotikum meg b vitamin lemaradt,de azok nem bántják a gyomrod,úgyhogy szedheted,amikor tetszik.
2017. nov. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!